Sulyok Tamás, Magyarország elnöke ellenáll lemondatásának.
Köszöntöm Önöket, szeretettel üdvözlöm Önöket és gyönyörű napot kívánok, kedves barátok távolról és közel
Elnök úr, jól érzi magát a magyar államfői tisztségében?
Előfordult már, hogy egy döntését megbánta?
Kárpátalja magyarságának üzent a 2025-ös év adventjének végéhez közeledve Sulyok Tamás, Magyarország köztársa
- Üdvözlöm a kedves nézőket! Ez a napi aktuális ünnepi október 23-i kiadása.
- Elnök úr, köszönöm, hogy fogadott bennünket a TV2 nevében nagy megtiszteltetésnek tartjuk, hogy első televíziós
Balaton, túrázás, nyugodt nyugdíjas évek – erről mondott le a köztársasági elnöki posztért.
Nekem sokat adtak a békési találkozások, és bízom abban, hogy ezt nem csak én éreztem így – értékelte lapunkn
Most vagyok itt először, és azt tapasztaltam – mondjuk úgy -, hogy ez egy konstruktív káosz.